Penzion Josefův důl - Jizerské hory

Chata Josefáč

Chata Josefáč

Chata Josefáč

Chata Josefáč

Chata Josefáč

Penzion Josefův důl - Jizerské hory

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu v kouzelné přírodě Jizerských hor. Penzion má kromě šešti čtyřlůžkových pokojů i velkou společenskou místnost s výčepem, plně vybavenou kuchyň a velkou zahradu s letní terasou, venkovním posezením a grilem. Nabízíme možnost ponájmu jednotlivých pokojů (každý pokoj má vlastní chladničku a koupelnu s WC) nebo celého penzionu pro větší firemní akce, rodinné akce, oslavy či sportovní víkendy. K dispozici je i lyžárna či úschovna jízdních kol.

Ideální pro rodinné pobyty, ale i firemní akce, teambuildingy a sportovní soustředění. Prostředí ocení i milovníci sportu, jelikož penzion se nachází v centru Jizerské magistrály, nejlepší běžkařské trati v ČR. Ideální také pro horskou cykloturistiku. Při nastěhování vám rádi osobně poradíme, kam ve volných chvílích vyrazit na výlet.

Kam na výlet v letním období

V blízkosti se nachází mnoho turistických lákadel. Od malebné přírody až po nejrůznější atrakce, jako například zoologická zahrada či akvapark.

- Josefodolská přehrada
- Plaveský bazén Jablonce
- Velké množství rozhledem a turistických tras
- Singltrek bobová dráha
- Zoo Liberec
- Botanická zahrada Liberec
- Aquapark Babylon Liberec

Kam na výlet v zimním období

V blízkosti se nachází několik vyhlášených sjezdovek a běžeckých tratí nejrůznějších obtížností. Volné chvíle se dají využít také k příjemných procházkám po zasněžených hřebenech Jizerských hor s výhledem na Ještěd. Sportovní a aktivní vyžití si tak zde nalezne opravdu každý.

- Lyžařský vlek Lucifer (Josefův důl)
- Tanvaldský špičák
- Jizerská magistrála (50 km tratí)
- zamrzající mumlavské kaskády
- Josefodolská přehrada

Rezervace

Rezervace je možné provádět na telefonních číslech +420 777 773 273 a +420 739 428 942 nebo přímo v našem rezervačním systému. Pro vstup do systému klikněte na odkaz pod tímto textem.

Ceník

čtyřlůžkový pokoj: 1750 Kč/noc
celá chata: 6500 Kč/noc

Pro školy a sportovní týmy je možná individuální smluvní cena.

Kontaktujte nás

Máte otázky ohledně ubytování? Neváhejte a kontaktujte nás pomocí automatického okna pro vzkazy pod tímto textem.

Váš email:

Váš vzkaz: